Catering dla firm w Krakowie

Przerwy kawowe i serwis kawowy, konferencje, szkolenia i bankiety firmowe, przyjęcia sezonowe, imprezy integracyjne, czyli profesjonalny catering dla firm.

Catering dla firm

Catering „U Tamary” oferuje profesjonalną obsługę cateringową dla firm. Współpracujemy z dużą ilością podmiotów, zarówno dużych jak i mniejszych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do każdych warunków i wiemy czego potrzebują nasi klienci. Profesjonalna obsługa, wysokiej jakości produkty oraz szeroki wachlarz menu i form cateringu stawia nas na 1. miejscu wśród krakowskich firm oferujących catering. Różnorodność usług i elastyczność naszej firmy z pewnością znacząco wpłynie na zadowolenie Państwa kadry pracowniczej. Catering dla firm jest coraz popularniejszym sposobem motywowania i zwiększania efektywności pracowników.

Catering dla firm Kraków
Catering dla firm Kraków

Nasza oferta obejmuje również catering konferencyjny. Świadczymy usługi cateringowe na konferencje, sympozja, seminaria, szkolenia i wszelkiego rodzaju inne spotkania biznesowe. Nasza kadra kucharska zadba o każdy szczegół, by posiłki, które oferujemy, były najlepszej jakości i wyglądały apetycznie. Różne formy cateringu sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie – od przerw kawowych, poprzez przekąski na wykwintnych obiadach kończąc. Posiadamy własne stoły, obrusy i zastawę stołową, dzięki czemu poradzimy sobie w każdych warunkach. Catering dla firm robimy od 25 lat. Zobacz także:  Catering Kraków