537-67-57-57 catering@utamary.pl
U nas zapłacisz kartą: Visa, MasterCard, American Express

CATERING DLA FIRM

 Przerwy kawowe i serwis kawowy, konferencje, szkolenia i bankiety firmowe, przyjęcia sezonowe, imprezy integracyjne

Catering „U Tamary” oferuje profesjonalną obsługę cateringową dla firm.
Współpracujemy z dużą ilością podmiotów, zarówno dużych jak i mniejszych, dzięki czemu, jesteśmy w stanie dostosować się do każdych warunków i wiemy czego dokładnie potrzebują nasi klienci.
Profesjonalna obsługa, wysokiej jakości produkty oraz szeroki wachlarz menu i form cateringu stawia nas na pierwszym miejscu wśród krakowskich firm oferujących catering.

Różnorodność usług i elastyczność naszej firmy z pewnością znacząco wpłynie na zadowolenie Państwa kadry pracowniczej. Catering dla firm jest coraz popularniejszym sposobem motywowania i zwiększania efektywności pracowników.

Catering dla firm u Tamary Kraków
Catering dla firm u Tamary Kraków

Nasza oferta obejmuje również catering konferencyjny. Profesjonalnie świadczymy usługi cateringowe na konferencje, sympozja, seminaria, szkolenia i wszelkiego rodzaju inne spotkania biznesowe.
Nasza kadra kucharska zadba o każdy szczegół, by posiłki które oferujemy, były najlepszej jakości i wyglądały maksymalnie apetycznie.
Różne formy cateringu sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od przerw kawowych, poprzez przekąski na wykwintnych obiadach kończąc.
Posiadamy własne stoły, obrusy i zastawę stołową, dzięki czemu poradzimy sobie w każdych warunkach.